O nas

dyplom

Firma "Pretor" powstała w 1990 r. Siedziba naszej firmy mieści się w Olsztynie przy ulicy Wojska Polskiego 30A. Na miejscu prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną wysokiej jakości fajerwerków, sztucznych ogni, petard, confetti, baloników w dowolnych kolorach i rozmiarach oraz wszelkich innych gadżetów niezbędnych przy organizacji udanej imprezy jak i eleganckiego przyjęcia.

Dokładne informacje na temat lokalizacji firmy "Pretor" znajdują się w dziale kontakt.

Przez lata naszej działalności braliśmy udział w rozmaitych pokazach i międzynarodowych festiwalach sztucznych ogni. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, a także video. Znajdziecie tam Państwo nagrania z imprez na których prezentowaliśmy nasz fajerwerkowy kunszt.

W ramach naszej działalności organizujemy profesjonalne pokazy sztucznych ogni. Usługi te cieszą się nie słabnącą popularnością na bankietach, przyjęciach, weselach, imprezach okolicznościowych i integracyjnych, jubileuszach, koncertach itp. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Firma "Pretor" posiada wszelkie niezbędne koncesje i zezwolenia, które są wymagane podczas pracy z materiałami wybuchowymi. Hurtownia, oraz imprezy w terenie obsługiwane są przez wysoce wykwalifikowany personel, tak więc zapewniamy naszym klientom bezpieczną obsługę.

Zapraszamy do współpracy!

Na mapie

Nasz adres:

Pretor

Al. Wojska Polskiego 30A
Olsztyn 10-229
tel. 89 535 84 88
tel. +48 500 203 609