Oferta

pret_logo.pngFirma PRETOR ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu w pełni profesjonalnych pokazów pirotechnicznych w super przystępnych cenach na wszelakich imprezach okolicznościowych.

Od 1998 roku organizujemy profesjonalne pokazy sztucznych ogni. Zrealizowaliśmy kilkaset widowisk pirotechnicznych różnej skali. Uświetniamy śluby, festyny, imprezy miejskie, sportowe i firmowe, a także święta państwowe i wiele innych uroczystości.  
sta55.jpg

Od wielu lat współpracujemy z największymi importerami fajerwerków. W związku z tym mamy możliwość swobodnego wyboru szerokiej gamy najlepszych efektów pirotechnicznych. W naszych pokazach wykorzystujemy pirotechnikę chińską, która stanowi ok. 97% światowego handlu w tym zakresie, bo to właśnie Chińczycy wynaleźli proch czarny i mają w tym zakresie największe doświadczenia, a my na prezentacjach potrafimy wybrać efekty zasługujące na najwyższe uznanie. Ponadto stosujemy wyrafinowane efekty produkcji włoskiej, hiszpańskiej a także czeskiej i słowackiej. Taki sposób zaopatrywania w pirotechnikę daje nam to dużą swobodę działania i możliwość realizacji różnorodnych przedsięwzięć i nie zmusza nas do wykorzystywania ograniczonego asortymentu, ale pochodzącego np. z własnego importu.  
Używane przez nas wyroby pirotechniczne spełniają normy obowiązujące w Polsce w tym zakresie oraz posiadają certyfikaty  dopuszczające do transportu zgodnie z obowiązującymi przepisami ADR - dotyczącymi Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych.  
sta345.jpg

Dysponujemy elektronicznymi systemami sterowania odpalaniem ładunków zarówno bezprzewodowymi jak i przewodowymi, które w bardzo zurbanizowanych miejscach są bardziej niezawodne, co daje nam możliwość do dostosowania się do praktycznie każdych warunków panujących w miejscu wykonywania pokazu.   Długoletnie (prawie 20-to letnie) doświadczenie, możliwość dobierania różnorodnych efektów pirotechnicznych, oraz zdolność do harmonijnego połączenia z podkładem muzycznym daje gwarancje stworzenia niepowtarzalnego, pełnego emocji i pozytywnych doznań spektaklu pirotechnicznego.  
Pirotechnicy naszej firmy spełniają wszystkie formalno-prawne wymogi oraz ukończyli wszelkie niezbędne szkolenia dotyczące zasad bezpieczeństwa, użytkowania i odpowiedniego stosowania materiałów wybuchowych - wyrobów pirotechniki widowiskowej.

Obsługujemy: śluby, wesela, urodziny, rocznice, obchody dni miast i gmin oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i integracyjne.

Ceny pokazów ustalane są indywidualnie z każdym klientem i uzależniona są od czasu oraz dynamiki pokazu.

Tylko do końca roku za każde 5 minut pokazu, kolejna minuta gratis!

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dodatkowych szczegółów.

Nasz adres:

Pretor

Al. Wojska Polskiego 30A
Olsztyn 10-229
tel. 89 535 84 88
tel. +48 500 203 609